گرد آلومینیوم ۲۰۲۴


میلگرد آلومینیوم ۲۰۲۴

سایزهای موجود: از قطر ۲۰ تا ۲۵۰ میلیمتر

استانداردها: EN 573, EN485, ASTMB221


این آلیاژ خواص مکانیکی بسیار بالایی و همچنین مقاومت بسیار در مقابل خستگی دارد.


در ماشینکاری سوفاره های نسبتا بلندی تولید حاصل میشود بنابراین معمولا برای تراش اتوماتیک مناسب نیستند.

کاربرد میلگرد آلومینیوم ۲۰۲۴

سازه ها و قطعات صنعتی که نیاز به خواص مکانیکی بالا دارد بخصوص در صنایع هوایی، ساخت پیچ و پرچ، سیستمهای هیدرولیک

قیمت گرد آلومینیوم ۲۰۲۴ در استیل جهان آلومینیوم بسیار مناسب عرضه می شود. این محصول دارای قابلیت تراشکاری بوده و از آن در تولید وسایل و قطعات مکانیکی استفاده می شود.

گرد آلومینیوم دارای کاربرد های صنعتی و ساختمانی بسیار گسترده ای می باشد. این محصول در سری آلیاژی ۲۰۰۰ مانند ۲۰۲۴ با فلز مس ترکیب شده و به همین خاطر دارای کاربرد های فراوانی می باشد. قیمت این محصول در استیل جهان آلومینیوم بر اساس نرخ روز در بازار تهران عرضه می شود. برای تهیه این محصول می توانید از طریق شماره تماس ۰۲۱۶۶۳۹۱۸۷۰ با ما در ارتباط باشید.

استفاده از آلومینیوم در صنعت روز به روز در حال گسترش می باشد. دلیل این امر صرفه اقتصادی برای واحد های تولیدی و کم تر کردن انرژی مصرفی می باشد. آلومینیوم دارای وزنی بسیار سبک است و قابلیت حمل آن راحت تر از سایر فلزات هم رده می باشد.

آلومینیوم ۲۰۲۴ (AL-2024 (UNSA902404)) ماده خام مورد استفاده در صنایع هوایی می باشد که به شکل محصول نورد سرد شده و یا آلومینیوم اکسترود شده با استحکام بالا و متوسط در دسترس است. این محصول قابلیت ماشین کاری بالا، توانایی جوش دادن با بهبود مقاومت به افزایش ترک ناشی از تنش خوردگی را دارد.

لوله آلومینیوم ۲۰۲۴ ماده ای شناخته شده به عنوان آلیاژ هوایی در ماشین کاری میله ها (ROD) می باشد. این محصول یکی از پر کاربردترین آلیاژ ها برای نورد و شکل دهی سرد است. ۲۰۲۴ استحکام بالایی دارد و در برابر خستگی بسیار مقاوم است و در جایی که نرخ استحکام به وزن حائز اهمیت است مورد نیاز خواهد بود. همچنین در شرایط آنیل و عملیات حرارتی شده قابلیت ماشین کاری بر روی آنها وجود دارد. میلگرد آلومینیوم آکرول اراک با قطر های مختلف و مورد نیاز صنایع از بیلت هایی با آلیاژهای گروه ۲۰۰۰، ۵۰۰۰، ۶۰۰۰ و ۷۰۰۰ اکسترود می گردند و پس از انجام سایر عملیات ها به بازار و مشتری عرضه می گردد.

کاربردها :

این محصول غالبا در اجزای •سازه های هوایی ، •چرخ های کامیون ها ، •تجهیزات پزشکی •و پیچ ها استفاده می شود.


استیل جهان آلومینیوم
فروش انواع مقاطع آلومینیومی
آذرپرند 09120870967 02166391870  
جعفری 09121992048 02166394988 02166393842 
بزرگراه فتح.کیلومتر5.روبروی فتح 19.بازارفولاد استیل ایران
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها
برچسب‌ها
موردی وجود ندارد.
.